Side Area Image
Lorem ipsum dolor sit amet gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

Follow me on instagram

+01145928421
mymail@gmail.com
Telefon: 0 533 057 98 74       E-posta: info@insus.com.tr

Gıda Güvenliği ve Kalite Politikası

Ürünlerimizi güvenliği, yasalara uygunluğu, ürünlerimizin özgünlüğü v bütünlüğü ile kalitesi konularında taviz vermeden üretim yapmak ve müşterilerimizin sürekli memnuniyeti şirketimizin temel hedefidir. Bu sorumluluğa sahip İNSUS DONDURULMUŞ ÜRÜNLER SAN.TİC.A.Ş. çalışanları olarak, Tedarik zincirimizin her aşamasında; ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara uygun, insan sağlığını ön planda tutarak üretim yapmak bizim için önemlidir. Bu nedenle kalite yönetim sistemimizi, HACCP sistemimizi ve proseslerimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek için çalışırız.

Sorumluluk ve görevlerimizi yerine getirirken kılavuzumuz; ulusal ve uluslararası yasalar, iyi üretim uygulamaları, iyi hijyen uygulamaları, HACCP prensipleri ve etik kurallardır.

Alt yapı ve çalışma ortamı gibi işletmemizin ihtiyaç duyacağı kaynakları sağlayıp, sürekli olarak iyileştirme yaparak, sürdürebilir güvenli ve kaliteli ürünler üretmek, her kademedeki personelimizin (geçici ve sözleşmeli personel dâhil tüm personelin) sürekli eğitimi ve süreçlere katılımı, görüşleri ve önerileri gelişme hedeflerimizin esasıdır.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevremizi temiz tutmak, korumak ve doğal kaynakların israfını önlemek prensibimizdir.
İşimizi yaparken sadece müşterilerimize karşı değil, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve çevremize karşı da sorumlu olmayı görev biliriz. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevremizi temiz tutmak, korumak ve doğal kaynakların israfını önlemek prensibimizdir.